Loading

Usługi

Potrzebujesz pomocy?

Usługi tradycyjne

Konsultacja prawna w kancelarii

W Warszawie, lub w Białej Podlaskiej

Oferuję tradycyjne konsultacje prawne w jednej z moich kancelarii – w Białej Podlaskiej, lub w Warszawie.

W celu rezerwacji terminu spotkania użyj formularza kontaktowego, proponując datę spotkania. W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie, lub gdy data będzie już zajęta informacje o najbliższych wolnych terminach.

Zazwyczaj taka konsultacja trwa do 60 minut. Jeżeli uważasz, że potrzebujesz więcej czasu, napisz o tym wysyłając zgłoszenie.

Potrzebujesz wskazówek, jak trafić do moich kancelarii? Użyj mapy w zakładce KONTAKT.

Konsultacja prawna w Twoim domu

Oferta tylko dla kobiet, osób starszych i niepełnosprawnych

Jeżeli nie masz czasu lub możliwości przyjechać do mojej kancelarii – jesteś osobą starszą, samotną, masz dużo pracy i obowiązków, lub jesteś osobą niepełnosprawną i masz problemy z przemieszczaniem się -, a koniecznie chcesz się ze mną spotkać, zamów konsultację prawną w Twoim domu.

Wypełniając formularz zostaw dokładny adres i zaproponuj datę spotkania. Otrzymasz szczegółową wycenę usługi i możliwe daty realizacji.

Zazwyczaj taka konsultacja trwa do 60 minut. Jeżeli uważasz, że potrzebujesz więcej czasu, napisz o tym wysyłając zgłoszenie.

Prowadzenie sprawy

Zastępstwo procesowe

Potrzebujesz pełnomocnika w sprawie sądowej?

Wypełnij formularz, dokładnie opisując swoją sprawę. Dokonam indywidualnej wyceny i opiszę szczegóły poprowadzenia sprawy w Twoim imieniu.

Jak to działa?

Usługi tradycyjne

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz kontaktowy wybierając interesującą Cię usługę. Przy wyborze usług tradycyjnych będziesz mieć mozliwość wyboru miejsca spotkania – w jednej z moich kancelarii, lub u Ciebie w domu* i zaproponowanie daty spotkania.
Pamiętaj, wysłanie samego zapytania do niczego nie zobowiązuje.

Czekaj na wycenę

Wszystkie usługi wyceniam indywidualnie. Odpowiedź na Twoje zapytanie otrzymasz maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych. Znajdzie się w niej dokładny opis usługi, szczegółowa wycena, oraz dostępne terminy.

Rozpoczynamy współpracę

Po zaakceptowaniu warunków spotkamy się w wybranym wcześniej miejscu i czasie.

* Oferta konsultacji prawnej w domu dotyczy jedynie kobiet, osób starszych i osób niepełnosprawnych.

Pomoc prawna bez wychodzenia z domu

Usługi zdalne

Nie mieszkasz w Białej Podlaskiej, czy w Warszawie? Nie masz czasu na tradycyjne spotkania? Obecnie odległość między nami nie stanowi problemu. Skorzystaj z konsultacji prawnych przez telefon, wideo, lub drogą mailową.

Podobnie jak w przypadku usług tradycyjnych, wszystkie usługi zdalne podlegają indywidualnej wycenie, a samo wysłanie zapytania do niczego Cię nie zobowiązuje. Po szczegółowej analizie Twojego zapytania i dokonaniu wyceny sam/a zdecydujesz, czy chcesz rozpocząć współpracę.


Porada prawna wideo

Skorzystaj z porady prawnej w formie konsultacji wideo.

Po ustaleniu daty i dokonaniu płatności spotkamy się w specjalnym pokoju webinarowym na platformie ZOOM lub Clickmeeting, gdzie dokładnie przeanalizuję Twoją sprawę i udzielę porady.

Aby skorzystać z porady prawnej wideo potrzebujesz tylko komputera z kamerą lub smartfona z połączeniem internetowym. Nie musisz się nigdzie rejestrować, ani pobierać dodatkowego oprogramowania. Dodatkowo otrzymasz zapis naszej rozmowy w formie wideo.

Porada prawna przez telefon

Nie masz czasu na spotkanie i dojazdy, ale bez problemu znajdziesz czas na rozmowę telefoniczną?

Wyślij zapytanie używając formularza, podając preferowane godziny kontaktu. Po dokładnej analizie Twojego problemu ustalimy termin rozmowy, która zazwyczaj trwa do 40 minut. Jeżeli uważasz, że potrzbujesz więcej czasu, napisz o tym wysyłając zgłoszenie.

Porada prawna przez e-mail

Nie masz czasu na rozmowę telefoniczną, lub konferencję wideo? Wolisz otrzymać poradę w formie pisemnej?

Opisz dokładnie czego ma dotyczyć porada i prześlij niezbędne dokumenty. Po opłaceniu usługi otrzymasz poradę na podany przez Ciebie adres e-mail.

Przygotowanie dokumentu

Musisz napisać pismo i nie wiesz jak się do tego zabrać?

Pomogę w przygotowaniu pozwu, wniosku, opinii prawnej, ugody, sprzeciwu, zażalenia, apelacji i innych dokumentów prawnych. Wypełniając formularz opisz dokładnie jakiego dokumentu potrzebujesz. W przypadku odpowiedzi na pozwy, odwołania, itp. jeżeli możesz załącz dokumenty.